Du er nå logget inn!

Min side login

www.lmfnorge.no

Om du er betalende medlem og har registrert din e-postadresse hos LMF kan du logge deg inn i innloggingsbildet under.

Ønsker du å registere eller endre din e-post, kan du klikke her.

Ved første gang innlogging eller ved glemt passord trykk på knappen passord.


Meny Min side

Lokalforeninger

Nedenfor  finner du alle lokallagene til Mage-tarmforbundet:
 

 

Mage-tarmforbundet Oslo og Omegn

Leder:
Kine Aas Pedersen
oslo@magetarm.no
Telefon: 97746313
Kontaktperson:
Ragnhild Arentz
regionost@magetarm.no
Telefon: 95175462

Mage-tarmforbundet Vest Viken

Leder:
Martine Teigen
vestviken@magetarm.no
Telefon: 95787059
Ungdomsleder:
Andreas De Lange
vestviken@magetarm.no
Telefon: 94169943
Foreldrerepresentant:
Jorunn S. Hagen Hansen

Telefon: 922 59 952
Kontaktperson:
Erik Deinboll
vestviken@magetarm.no
Telefon:

Mage-tarmforbundet Oppland

Leder:
Toril S. Pålshaugen
oppland@magetarm.no
Telefon: 416 58 462
Ungdomsleder:
Thomas Haugom
oppland.ung@magetarm.no
Telefon: 415 08 389

Mage-tarmforbundet Innlandet

Leder:
Johny Ferbu
innlandet@magetarm.no
Telefon: 932 05 747
Foreldrerepresentant:
Mona Elsebutangen
innlandet.foreldre@magetarm.no
Telefon:

Mage-tarmforbundet Østfold

Kontaktperson:
Aslaug Lindstad
ostfold@magetarm.no
Telefon: 922 00 818

Mage-tarmforbundet Vestfold og Telemark

Leder:
Heidi K. Johnsson
vestfoldogtelemark@magetarm.no
Telefon: 48299040
Kontaktperson:
Irene Sanden
irene.sanden@magetarm.no
Telefon: 92098758

Mage-tarmforbundet Agder

Leder:
Fungerende leder Kirsten W Gjerdal
agder@magetarm.no
Telefon: 47042636
Kontaktperson:
Kirsten W Gjerdal
agder@magetarm.no
Telefon: 47042636

Mage-tarmforbundet Vestland

Kontaktperson:
Marianne Akselsen
vestland@magetarm.no
Telefon:

Mage-tarmforbundet Rogaland

Leder:
Anne Karin Sørdal
rogaland@magetarm.no
Telefon: 404 61 002

Mage-tarmforbundet Møre og Romsdal

Leder:
Linda Rokstad Knudsen
moreogromsdal@magetarm.no
Telefon: 932 13 568
Ungdomsleder:
Elisabeth Kringstad
moreogromsdal.ung@magetarm.no
Telefon:

Mage-tarmforbundet Trøndelag

Kontaktperson:
Petra Cyvin Storås
trondelag@magetarm.no
Telefon: 98017545

Mage-tarmforbundet Nordland

Leder:
Ingrid Moen Børli
nordland@magetarm.no
Telefon: 918 25 743

Mage-tarmforbundet Troms og Finnmark

Leder:
Laila Edvardsen
tromsogfinnmark@magetarm.no
Telefon: 95782109
Ungdomsleder:
Hege Jystad
hegejystad@yahoo.no
Telefon: 91811576
Foreldrerepresentant:
Trude Rutledal Aas (hele fylket)

Telefon: 41662588
Kontaktperson:
Grethe Pettersen (Nord-Troms)
grethepet@hotmail.com
Telefon: 90563500
Kontaktperson:
Ingelin Mari Åmo (Midt-Troms)
ingelinaamo@gmail.com
Telefon: 40638376

Arkiv Nyheter

Arkiv Blogg


Sterkere sammen! Vi ønsker å oppfordre alle som leser dette og som ønsker å støtte Mage-tarmforbundet og vårt arbeid til å melde seg inn i vår organisasjon. Jo flere vi er, jo sterkere stemme får vi!

Bli medlem